Bewaren Terug

Hondenuitlaatservice Sara uit Rotterdam

Profiel van Sara

Hondenoppas Rotterdam: Sara

Are you looking for a dog sitter? Here I am! :-D Huge Dog Lover available for walks, daycare and overnights. I am flexible and reliable and your dog is guaranteed the best care with lots of love, loads of hugs and also lot of exercise. I live with my partner near Rotterdam Blaak, but I don't mind coming to you or them coming to our place. I am looking for extra work in my spare time and I couldn't think of a nicer job. I raised my Lab for 2 years from when he was a puppy while I was living in SriLanka. Due to circumstances I could not take him with me so I gave to a close friend who takes care of him as his own now. I am not ready for another dog yet, but of course I would love to have my own someday.

Right now I am taking care of two dogs (A White Shepard & A Bouvier) in my neighbourhood. :D Love them!!!

If you are interested, feel free to contact me anytime. Prices are negotiable and Tikkie is perfect :-)

Bijzonderheden

  • Ervaring met puppy's
  • Fietsen met de hond
  • Hardlopen met de hond
  • Individuele wandelingen
  • Lange wandelingen
  • Tuin
  • Wandelingen door het park
  • Wandelingen in het bos
  • Wandelingen op de hei
  • Wandelingen op het strand

Ervaring met hondenrassen

  • Bouvier
  • Boxer
  • Bullmastiff
  • Golden Retriever
  • Labrador Retriever
  • Rottweiler

Direct reageren

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Beschikbaar
Niet beschikbaar

Direct reageren

Beoordelingen

Log in om een beoordeling te plaatsen.
Melding over dit profiel maken

Prijzen per hond

Per dag € 17
Per dag en nacht € 20
Uitlaten per keer € 14
*Prijs is een indicatie. Neem contact op voor meer informatie.

Gebruiker

Beantwoorde berichten 50%
Gemiddelde reactietijd 1 uur
E-mailadres Geverifieerd
Lid sinds April 2019
Laatst bijgewerkt Mei 2019
Laatste keer ingelogd

In contact komen

Direct reageren

Meld je aan en upgrade

Samenvatting hondenoppas

Woonplaats Hondenuitlaatservice Rotterdam (3011)
Provincie Zuid-Holland
Wijk Hondenoppas Rotterdam Stadscentrum
Buurt Hondenoppas Rotterdam Stadsdriehoek
Ervaring als hondenoppas 4 - 5 jaar
Heeft zelf honden Nee
Heeft zelf katten Nee
Heeft zelf kinderen Nee
Voorkeur oppaslocatie Geen voorkeur
Past op grote honden
Professionele hondenopvang Nee
Hondenuitlaatservice Ja
Leeftijd 28
Geslacht Vrouw
+ Telefoonnummer bekend.
Bij het reageren wordt er meteen een email en sms berichtje verstuurd!