Hondenoppas Caro uit Koog aan de Zaan

Hallo, ik ben Caro!

Hondenoppas Koog aan de Zaan: Caro

Tot voor kort was ik de trotse en liefdevolle eigenaar van Pillowtje, een klein Bichon Frisé. Na haar overlijden heb ik besloten geen eigen hondje meer te nemen, maar mijn liefde voor honden is er zeker niet minder om geworden. Die deel ik nu heel graag met kleine oppashondjes!

Van maandag tot en met vrijdag werk ik van 8:30 tot 15:00 uur vanuit mijn kantoor in de tuin, waar ik praktijkondersteuner ben van ergotherapeuten. Het is een rustige werkplek met weinig aanloop, dus een fijne en ontspannen omgeving voor honden. Als het weer het toelaat, staan de deuren open zodat ze vrij in en uit kunnen lopen. Rond de middag maken we samen een fijne wandeling (ik woon om de hoek van het Kogerpark) – goed voor ons allemaal.

In huis zijn mandjes en alle andere benodigde voorzieningen aanwezig, zodat jouw hondje zich snel veilig en thuis kan voelen. in overleg kan je hondje blijven slapen. Liefde, aandacht en rust staan hier centraal. 🐾

Contact met Caro

Samenvatting hondenoppas

Woonplaats Hondenoppas Koog aan de Zaan (1541)
Provincie Noord-Holland
Wijk Hondenoppas Koog aan de Zaan Oud Koog a/d Zaan
Buurt Hondenoppas Koog aan de Zaan Oud Koog
Ervaring als hondenoppas > 10 jaar
Heeft zelf honden Nee
Heeft zelf katten Nee
Heeft zelf kinderen Nee
Voorkeur oppaslocatie Bij hondenoppas thuis
Past op kleine honden
Professionele hondenopvang Nee
Hondenuitlaatservice Nee
Leeftijd 63
Geslacht Vrouw

Prijzen per hond

Per dag € 22
Per dag en nacht € 30
*Prijs is een indicatie. Neem contact op voor meer informatie.

Gebruiker

Lid sinds Februari 2026
Laatst bijgewerkt Februari 2026
Laatste keer ingelogd

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Beschikbaar
Niet beschikbaar

Contact met Caro

Reviews

Nog geen reviews ontvangen.

0 Referenties

Wanneer Caro je heeft uitgenodigd om een referentie te schrijven, dan is dit de plek waar je referentie zal verschijnen.

In contact komen

Contact met Caro

Meld je aan en upgrade

Hoe werkt het?

  1. Hondenoppas Koog aan de Zaan zoeken

    Vind de beste hondenoppas in Koog aan de Zaan voor uw hond.
  2. Aanmelden

    Om te reageren heeft u een premium account nodig. Zoeken en een oproep plaatsen is gratis.
  3. Reageren

    Vervolgens kunt u direct met de hondenoppas in contact komen door op de contactknop in het profiel te klikken. Verdere afspraken maakt u zelf met de hondenoppas.

Hondenoppas werk Koog aan de Zaan

Ben jij op zoek naar hondenoppas werk in Koog aan de Zaan? Als hondenoppas kan jij je gratis aanmelden!